Nejlepší vánoční cukroví: Klasické i takové, se kterým ostatním vyrazíte dech!

Beran

Jestli si přejete upravit či zkrášlit své obydlí, nastal dnes ten pravý den pro takovou činnost. Ani chvíli neváhejte a dejte průchod svým přáním. Inspirovat se můžete různě, nejlepší by však bylo, kdybyste se obrátili na člověka, který se tím živí.

Býk

Nestačíte se dnes divit, když zjistíte, že křivka vaší úspěšnosti v práci stoupá rychleji, než jste si to naplánovali. Možná byste přece jen měli trochu přibrzdit ve svém úsilí vyniknout, abyste se nestali v kolektivu tím nejméně oblíbeným členem.

Blíženci

Na co sáhnete, to se vám bude dařit přímo ukázkově. Není třeba se děsit ani věcí, do kterých byste se jindy vůbec nepustili z obavy, že jsou nad vaše síly. Máte ovšem štěstí, že vám po boku bude stát člověk, kterému na vašem úspěchu velice záleží.

Rak

Dnes je ten správný den, kdy můžete položit základ svého budoucího štěstí. Hlavně si však dejte pozor, abyste tak nečinili na úkor jiné osoby či jiných osob. Takové štěstí by totiž nemělo dlouhého trvání a navíc byste ztratili přízeň širokého okolí.

Lev

Dokážete motor svých ambicí vyhnat do tak vysokých obrátek, že se toho sami zaleknete. Zkuste raději trochu pomalejší start, jeďte si to pěkně v klidu. Připomeňte si, že vůbec není kam spěchat a že se blíží víkend, což je období vhodné pro relaxaci.

Panna

Pokud bydlíte ve větším městě, dejte si víc než jindy pozor na vlastní bezpečnost. Nevycházejte ven sami v pozdních nočních hodinách a neotvírejte dveře svého bytu dokořán hned, jak někdo zazvoní. Možná byste mohli přemýšlet o lepším zabezpečení.

Váhy

Vyjeďte si na víkend s rodinou za zdravým vzduchem. Je-li to jen trošku možné, odejděte dnes ze zaměstnání dřív, abyste mohli svým nejbližším připravit nějaké to překvapení. Fantazii se přitom meze nekladou. Omezovat vás snad mohou jenom finance.

Štír

Štěstěna je vám nakloněna, takže chyťte příležitost za pačesy a v žádném případě si nenechte ujít ani jednu unikátní příležitost, které se vám nyní nabízejí. Je smutnou pravdou, že vašim snahám nebude nakloněna rodina, protože ji budete zanedbávat.

Střelec

Když si uvědomíte, že za pár dnů bude chodit Mikuláš, tak poněkud zesmutníte, protože čas je prostě neúprosný. Berte to statečně, protože měří spravedlivě všem stejně. Abyste se cítili líp, tak si zajděte ke kadeřnici nebo si nechte udělat pedikúru.

Kozoroh

Máte šanci okouzlit lidi, kteří vám dosud příliš nepřáli, pokud se vydáte do společnosti, kam jste pozvaní. Má to ovšem jednu podmínku – omezte úplně na minimum konzumaci alkoholu. Dopřejte si snad jenom slavnostní přípitek a potom už pijte jen vodu.

Vodnář

Harmonické vztahy mezi vámi a vaším partnerem či partnerkou budou bohužel na delší dobu poněkud narušeny tím, že jeden nebo druhý z vás začne ve společnosti nehorázně flirtovat s osobou, o které se ví, že co se sexu týče, vždycky dosáhne svého.

Ryby

Hlavně dnes večer nezůstávejte sami. Pobyt ve společnosti vám svědčí. Sami sebe překvapíte tím, jak dokážete ostatní pobavit. Není divu, že se o vás budou přítomní přetahovat. Na vlastní kůži poznáte, že smích a veselá mysl je opravdu půl zdraví.

Dovolená, Hotely, PobytyVíce ke čtení najdete zde číst více

Nejlepší vánoční cukroví: Klasické i takové, se kterým ostatním vyrazíte dech!
3 (60%) 1 vote

Sdílet povoleno