Dj Linux | Official Site Trance, Hardstyle, Happyhardcore, Techno

Paul van Dyk po roce vydává nový singl

Německý hudebník Paul van Dyk patří mezi skutečné velikány žánru trance. Už na začátku 90. let byl považován za vycházející hvězdu a stvořil mimo jiné i celosvětově známý song For An Angel, který patří k tomu nejlepšímu, co vzniklo v celé historii elektronické hudby. Ale má na svědomí i další skvělé skladby, díky kterým si vybudoval velmi specifický ikonický sound, jenž je v jeho produkcích přítomen dodnes. Postupem času se stal jednou z největších osobností v hudebních světě, jeho pověst zdaleka přesahuje hranice taneční muziky, i lidé kteří neholdují tomuto druhu zábavy, vědí kdo je to Paul van Dyk.
 

 
Tentokrát však 50letý hudební producent své fanoušky nechal dlouho čekat na nový materiál. Je tomu už rok, co vyšel Awakening, poslední singl z alba Guiding Light. Ale nyní po měsících izolace je PvD konečně zpět se zcela novou hudbou, živější a přímější než kdy předtím. Společně s progressive house talentem Koloniem vytvořil track nazvaný Wishful Thinking. Svou premiéru si skladba odbila na Transmission v Praze v září tohoto roku, kde se postarala o menší pozdvižení ještě jako neznámý ID track. K slyšení byla i o měsíc později na EDC Las Vegas, ale oficiálně vychází až nyní.
 

PAUL VAN DYK & KOLONIE – WISHFUL THINKING

Release date: 26.11.2021
Label: Vandit Records
Catalog: VAN2431
Hudební služby: https://bfan.link/wishful-thinking

 

Tracklist:
01. Original Mix (2:35) 128 bpm
02. PvD Club Mix (6:09) 138 bpm

 
 
 
Píseň samotná je intenzivní a dojemná jako závan čerstvého vzduchu přicházejícího z moře. Intenzita ikonického zvukového architektonického otisku PvD ve spojení s groovy progresivitou Kolonie vytváří hudební skladbu, která zákonitě zasáhne vaše srdce, a budete si jí pouštět stále dokola. Na singlu se nachází dvě verze. Original Mix spojuje andělskou neuvěřitelně chytlavou melodii s chladnými progresivními vibracemi. Tak ostré a čisté jako byste slyšeli první sněhové vločky padající z nebe. PvD Club Mix je už bez kompromisů určen pro fanouška trancu od začátku do konce. Plný energie, drivu a emoce, které očekáváte od něčeho z PvD kuchyně. Tento mix boduje na tanečních parketech. Podle oficiální informace od vydavatele bude ještě uvolněn třetí mix pouze pro držitele NFT (non-fungible token), což je transparentní doklad o vlastnictví digitální položky.
 

The post Paul van Dyk po roce vydává nový singl appeared first on TRANCE.CZ – Hudební portál zaměřený na Trance a elektronickou hudbu.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO

Sdílet povoleno

Dj Linux | Official Site