Dj Linux | Official Site Trance, Hardstyle, Happyhardcore, Techno

Unikátní akce HRAD LIVE! již tento pátek 

Již tento pátek 23. července proběhne na Státním hradě Bezděz 1. ročník unikátní akce HRAD LIVE! Jedná se o nový projekt propojující tajemná místa českých hradů, krásné výhledy z nich, přírodu a libozvučnou hudbu našich nejlepších DJs…

V době, kdy už každý viděl snad vše, se pro vás pořadatelé akce Falcon Events rozhodli vytvořit opravdu silný zážitek v podobě párty od západu slunce až do noci. 1. vydání se odehraje na jednom z nejzachovalejších českých hradů, na hradě Bezděz! O nezapomenutelný hudební zážitek se postarají DJs: Lucca, Enrico, SNBM, Tokátko, Stanley Adams & Vernee. Zpestřením večera bude i vystoupení oblíbeného DJe Hrusha, který si ovšem tentokrát přiveze i svůj saxofon, takže se můžete těšit i na živou hudbu a jedinečnou show doprovázenou mnoha audiovizuálními efekty. 

Pomyslnou třešničkou na dortu pro milovníky vyhlídek bude noční výstup na věž hradu. Protože pořadatelé myslí na vaše pohodlí, bude v areálu i několik barů, občerstvení a samozřejmostí je zajištěné čisté sociální zařízení. A pro všechny, co budou chtít pokračovat, máme skvělou zprávu v podobě afterparty na Bílém Kameni!

Hrad Live!

Užitečně informace:

Zvýhodněný předprodej vstupenek najdete v síti GoOut.

Otevření areálu hradu Bezděz a začátek programu je v 17:30.

Akce je přístupná od 15ti let s platným OP.

Vstupenek na místě bude dostatek.

Do areálu není dovoleno vnášet vlastní alkohol, omamné a psychotropní látky či jakékoli zbraně.

Dodržujte zásady slušného a bezpečného chování. Celá akce bude pod dozorem našich profesionálních security a pokud bude mít někdo tendence vyvolávat konflikty, bude z akce vykázán. Jsme lidé, ne zvířata. A věříme, že si chceme všichni po opravdu dlouhé době opravdu užít hezkou akci, takže buďme prosím ohleduplní a chovejme se slušně. Ať to nikomu nezkazíme, ať neni nutný příjezd PČR či sanitky a město, které nám nyní vychází vstříc, nám povolí i další open airy.

Děkujeme za pochopení a respektování výše uvedeného a těšíme se na vás!

Tým FALCON EVENTS

FB event

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO

Sdílet povoleno

Dj Linux | Official Site